Kiedy wysyłamy zamówienia?

 

KURIER DPD (Polska, Niemcy)Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 16 wysyłamy tego samego dnia (doręczenie w następnym dniu roboczym - Polska, 2-3 dni robocze - Niemcy)

PACZKOMATYZamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 13 wysyłamy tego samego dnia (doręczenie w następnym dniu- również w sobotę przy wyborze Paczkomatu w weekend)

KURIER NA TERENIE WARSZAWY: doręczenie tego samego dnia dla zamówień złożonych do godziny 13:00. Możliwa również późniejsza wysyłka, ale prosimy o kontakt telefoniczny lub smsowy pod numerem 530495062

ODBIÓR OSOBISTY: możliwy każdego dnia w godz. 12-23 po umówieniu, ul. Zaborowska, Warszawa (Bemowo)

 

 

 Wybierz datę doręczenia

Złóż zamówienie wcześniej i wpisz wybraną datę w uwagach do zamówienia (przy podawaniu danych adresowych)

 

 

Ważne

W dniu dzisiejszym (środa) wysyłka wyłącznie kurierem DPD

 

 

Zwroty i reklamacje

W celu złożenia reklamacji/zwrotu produktu, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument musi zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru zamówienia, daty zamówienia i w przypadku reklamacji: przyczyna reklamacji oraz opis wady.

Zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli zawarłeś umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Warunkiem jest zwrot produktu w stanie niepogorszonym. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki.

 

2.Kontakt e-mail na adres shop@rosesatelier.pl /tel.530495062
Uprzejmie prosimy o wysłanie e-maila z informacją o zwrocie/ reklamacji z dołączeniem formularza. Usprawni to proces zwrotu/reklamacji. Prosimy również o wysłanie mailowo/smsowo numeru listu przewozowego.

3.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami, wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu (paragonem). Prosimy zadbać o bezpieczny transport przesyłki (KURIER Z OPCJĄ "OSTROŻNIE")


4. Wysyłka
Produkt wraz z dokumentami należy wysłać na adres:

Roses Atelier

Anna Kluska

Zaborowska 2 m. 46

01-462 Warszawa

 

Prosimy koniecznie wpisać nasz numer telefonu: 530495062

 

dziękujemy!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl