O produkcie

NASZE FLOWER BOXY

Zdajemy sobie sprawę, że wykonanie naszego flower boxa jest dla Ciebie wyjątkowo ważne!

Nasze flower boxy to ekskluzywne pudełka z wiecznymi różami. Każde pudełko pokryte jest flokiem, czyli miękkim, przyjemnym w dotyku materiałem. Kwiaty sprowadzamy bezpośrednio od producenta, dzięki czemu zawsze są świeże i mogą zachować swój piękny naturalny wygląd i miękkość nawet przez 2 lata.

Wszystkie flower boxy posiadają kołnierze (pokrywki), które zostały dostosowane specjalnie do wysokości róż. Róże owinięte są bezbarwną folią ochronna umożliwiającą bezpieczne pakowanie i wysyłkę, którą można łatwo zdjąć od razu po otrzymaniu kwiatów.

 

WIECZNE RÓŻE

We wszystkich naszych flower boxach znajdują się prawdziwe wieczne róże, czyli żywe kwiaty poddane innowacyjnemu procesowi stabilizacji. Takie róże mogą zachować swój naturalny wygląd oraz miękkość nawet przez 2 lata. Do procesu stabilizacji wybierane są starannie wyselekcjonowane i najładniejsze okazy kwiatów. Dzięki czemu otrzymujemy roślinę w jej najlepszej postaci, piękną i dojrzałą. Róże wieczne nie różnią się w dotyku niczym od świeżo zerwanej róży.

Sam proces stabilizacji kwiatów był znany już w latach 80, jednak dopiero w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Polega on na zastąpieniu naturalnych soków substancją stabilizującą - roztworem z gliceryną.  Jest całkowicie bezpieczny, przyjazny dla środowiska. Róże są "zatrzymane" w idealnym momencie i będą nas cieszyć swoim pięknym wyglądem przez wyjątkowo długi czas.

 

DLACZEGO WIECZNE RÓŻE?

1. Kwiaty wieczne nie starzeją się, nie więdną po kilku dniach czy tygodniach - potrafią zachować swoje piękno nawet przez 2 lata! Dzięki czemu będą niezapomnianym prezentem!

2. Kwiaty wieczne nie potrzebują podlewania ani pielęgnacji! Po wakacjach nadal będą wyglądały tak samo dobrze!

3. Róże są poddawane stabilizacji w momencie największego rozkwitu, dzięki temu zawsze są piękne i dojrzałe!

4. Wieczne róże nie kurzą się i zapewniają perfekcyjny porządek!

5. Nie uczulają!

6. Dzięki swojej trwałości są piękną dekoracją mieszkania!

7. ... czekamy na Twoje spostrzeżenia :)

 

JAK DBAĆ O RÓŻE?

Aby jak najdłużej móc cieszyć się pięknem naszych róż, nie należy ich myć ani wycierać mokrą szmatką. Nie wolno ich podlewać - nie mogą mieć kontaktu z wodą. Nie powinny być one wystawiane na bezpośrednie światło słoneczne - pod jego wpływem mogą szybciej tracić kolor. Wilgotność pomieszczenia nie powinna przekraczać 70% ani spadać poniżej 45%. Powinny stać tylko w pomieszczeniach, a jeśli chcemy umieścić je na zewnątrz, musimy zabezpieczyć je przed wpływem warunków atmosferycznych (np. deszczu, wilgoci, światła słonecznego).

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl