Czas realizacji zamówienia

Jak wygląda nasz proces realizacji zamówienia?

 

1. Płatność

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. Każdy towar zaczynamy kompletować niezwłocznie po przyjęciu płatności. W przypadku płatności za pobraniem proces ten rozpoczyna się od razu. 

Jeżeli czas ten mógłby się wydłużyć, na pewno udzielimy takiej informacji tak szybko jak to tylko możliwe - jednak takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

2. Kompletowania zamówienia i przygotowanie do wysyłki

Każdy box wykonany jest ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych róż, jednej z najlepszych odmian na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że wykonanie naszego flower boxa jest dla Ciebie wyjątkowo ważne. W ciągu maksymalnie 24h z najwyższą starannością przygotowujemy Twoje zamówienie. Zazwyczaj wysyłamy zamówienia już w ciągu 1-2h.

3. Wysyłka lub odbiór osobisty

Informacje na temat czasu i sposobu wysyłki znajdziesz klikając w ten linkW przypadku odbioru osobistego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny/smsowy i umówienie daty i godziny odbioru: shop@rosesatelier.pl/tel. 530495062

Miejsca odbioru:

ul. Zaborowska 2 (Warszawa - Bemowo)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl